Duchowe pielgrzymowanie

Drogi Bracie i Siostro!!!

Zapraszamy także na pielgrzymi szlak przez duchowe uczestnictwo.

Wiemy jak wielkie pragnienie znajduje się w Twoim sercu, wiemy także, że z różnych powodów (wiek, choroba, praca, małe dziecko... ) nie możesz podjąć pątniczego trudu. Pamiętamy o Tobie, ale nie ukrywamy, że również liczymy na Ciebie i potrzebujemy Twojej pomocy. Pamiętaj o nas w swoich modlitwach. Ofiaruj trud codziennego dnia także w tych intencjach, w których my modlimy się w czasie pielgrzymowania. Spotkajmy się codziennie w godzinie Apelu Jasnogórskiego. Niech wspólnota modlitwy wyzwala w nas miłość do Boga, który jest Ojcem, a jednocześnie niech będzie łącznikiem między nami.

W duchowej pielgrzymce może uczestniczyć każdy, kto w dniach 17 - 22 sierpnia:

• Będzie codziennie (w miarę możliwości) uczestniczył w Eucharystii;
  • Codziennie odmówi część Różańca św. lub inną modlitwę;
  • Każdy dzień przeżyje z konkretną intencją wynagradzającą, pokutną lub błagalną;
  • Codziennie odmówi modlitwę pielgrzyma.

Każdego dnia Pielgrzymowania odprawiana jest Msza św. w intencji wszystkich duchowych pielgrzymów i spraw przedstawianych przez nich Matce Bożej.

Jak zostać duchowym pielgrzymem?

Jeśli chcesz być duchowym pielgrzymem istnieje możliwość kontaktu z duszpasterzami naszej grupy (wysłać SMSem intencje do modlitwy)  pod numerem telefonu komórkowego 0 781 671 334 (sieć Plus)

Modlitwa Pielgrzyma

Wszechmogący Wieczny Boże Ty niegdyś dla błądzącego ludu po pustyni byłeś wodzem i drogą, otaczaj opieką tych wszystkich, którzy podjęli się trudu pieszej pielgrzymki, dopomóż by szczęśliwie powrócili do domów. Najlepszy nasz Ojcze, Ty przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym prowadzisz do siebie Swój Kościół Pielgrzymujący na ziemi, dozwól abyśmy Ciebie szukali ponad wszystko, zawsze kroczyli w naszej ziemskiej pielgrzymce drogą Twoich przykazań. Panie nieba i ziemi Ty nam dałeś Najświętszą Marię Pannę jako wzór do naśladowania. Spraw abyśmy w Nią wpatrzeni, postępowali drogą nowego życia. Amen

Twoje IP: 35.175.191.168